כלה ביום: החתונה של שמרית ואלי

החתונה של שמרית ואלי

אני ואלי הכרנו כבר בגיל 11, בבית הספר היסודי בצפת, שם גדלנו. עם השנים התקרבנו ונהיינו ידידים טובים, אני עברתי למרכז, והוא טס לארצות הברית לשלוש שנים, וכשהוא חזר יצאנו לטיול משותף בחג הפסח, שלאחריו החלטנו לנסות להיות ביחד

ההיכרות:

אני ואלי הכרנו כבר בגיל 11, בבית הספר היסודי בצפת, שם גדלנו. עם השנים התקרבנו ונהיינו ידידים טובים, אני עברתי למרכז, והוא טס לארצות הברית לשלוש שנים, וכשהוא חזר יצאנו לטיול משותף בחג הפסח, שלאחריו החלטנו לנסות להיות ביחד.

לאחר כשנתיים של זוגיות וחברות טובה, החלטנו להתחתן.

החתונה של שמרית ואלי

ההכנות לחתונה:

ההכנות לחתונה שלנו היו קלילות וכיפיות, ההמלצה שלי היא "לעשות שיעורי בית" ולהתרשם התרשמות ראשונית דרך האינטרנט, ורק אז לקבוע פגישות עם ספקים.

מכיוון שביצענו את הסינון הראשוני כבר בבית, יצא שסגרנו עם כל ספק שהלכנו אליו לפגישה ראשונה, וכך בדיוק היה עם השמלה המושלמת של מיטל.

החתונה של שמרית ואלי

החיפוש אחר השמלה:

יש לי סגנון מסויים וחיפשתי שמלה שתקלע לטעם שלי ולא תהיה שמלה כמו שיש לכל הכלות.

ראיתי באינסטגרם תמונה של אחת השמלות של מיטל, ומיד הבנתי שיש שם משהו אחר, משהו שונה, ייחודי ומלא בסטייל. התחלתי לחפש ולהתעניין, לראות ולקרוא על מיטל ואז ראיתי אותה – השמלה המושלמת שלי! הלכתי לפגישה ראשונה והיה לי ברור שאחרי כל השמלות שראיתי, השמלה הזו הולכת להיות שמלת הכלה שלי!

החיבור למיטל היה מיידי, מהטלפון הראשון ועד הרגע שבו אספתי את השמלה יומיים לפני החתונה, בזכות היחס המדהים של מיטל, כל התהליך היה תענוג אחד גדול – מיטל עזרה, ייעצה, ועשתה הכל כדי שהשמלה תהיה מושלמת עבורי.

החתונה של שמרית ואלי

העצה שלי לזוגות שעומדים להתחתן:

לא להתפשר על יחסי אנוש ומקצועיות של הספקים, כי ככה מגיעים לאירוע מושלם!

החתונה של שמרית ואלי

השאר תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *