כלה ביום: החתונה של הדס ויאיר

החתונה של הדס ויאיר

מההיכרות והפגישה הראשונה, להחלטה על חתונה, החיפוש אחר השמלה וההפתעה רגע לפני החופה. הדס גולדמן משתפת אותנו בסיפור שלה ושל יאיר

מההיכרות והפגישה הראשונה, להחלטה על חתונה, החיפוש אחר השמלה וההפתעה רגע לפני החופה. הדס גולדמן משתפת אותנו בסיפור שלה ושל יאיר.

ההיכרות:

הכרנו דרך אתר היכרויות, שנייה אחרי שדיברנו גילינו שהשותפה שלי לדירה וחברתי הטובה והוא בני דודים.
כמה ימים של שיחות בטלפון והגיעה הפגישה הראשונה. קבענו להפגש על חוף הים – הוא הביא פק"ל קפה אבל שכח להביא אש… זה לא שינה את העובדה שישבנו יחד כל הלילה ודיברנו כמעט עד הבוקר.

לאחר ארבעה חודשים של היכרות סיימתי את עבודתי בירושלים ועברתי חזרה למשפחה בצפון בכדי שנהיה קרובים יותר,  חודשיים נוספים עברו והחלטנו שמתחתנים.

בחרנו בתאריך העברי יד' באדר. שבכל שנה רגילה (לא מעוברת) יוצא חג פורים, כך גם תהיה לנו חגיגה כפולה, וגם יאיר לא יוכל לשכוח אף פעם את התאריך.החתונה של הדס ויאיר

החיפוש אחר השמלה:

היו לי מספר דגשים ורעיונות לגבי השמלה שאני רוצה, אני דתיה ולכן היה חשוב לי שהשמלה תהיה צנועה, אך מאוד פחדתי שהשמלה תהיה חנוקה, לא נוחה ולא מחמיאה.

החלטתי שלפני שאתחיל לחפש ברחבי הארץ אחר שמלת החלומות שלי, אבדוק קודם את מעצבי שמלות הכלה בעפולה, לאחר ביקור במספר מקומות שבהם לא מצאתי שום דבר שדיבר אלי, ורגע לפני שויתרתי על החיפוש קרוב לבית, הגעתי לסטודיו של מיטל.

ברגע שנכנסתי לסטודיו נדלקתי. הבדים, המבחר, והיחס של מיטל כבשו אותי מיד.  הסתכלתי על מגוון השמלות ומצאתי שתי שמלות שמצאו חן בעיני – שמלות נקיות ועדינות ועדיין מלאות בסטייל ועניין.
מיטל הציעה שאמדוד אותן ואחליט, ואכן השמלות היו יפות עוד יותר על הגוף, אבל השמלה המנצנצת ניצחה.

השלב הבא היה להפוך אותה לצנועה. מיטל מיד הרגיעה אותי והראתה לי איך בקלות ובמקצועיות היא הופכת את היצירה שלה ליפה עוד יותר עם שרוולים ומחשוף קטן יותר. באותו הרגע הבנתי שמצאתי את שמלת חלומותיי.

במדידות הבאות אני ומיטל החלטנו יחד על הזר שיתאים לשמלה ,על האיפור שהכי יחמיא ועל הפפיון הכובש שהיא תביא לי לשים בשיער.החתונה של הדס ויאיר

העצה שלי לזוגות שעומדים להתחתן:

לפני שהתחלנו את ההכנות לחתונה ישבתי עם בעלי (ארוסי דאז) ואמרתי לו שהדבר החשוב ביותר הוא שיהיה לנו נעים בחברת האנשים שילוו אותנו בתהליך של החתונה.

ולכן החלטנו שנבחר את נותני השירות לחתונה שלנו לא רק לפי איכות העבודה אלא גם לפי איכות האנשים.

וכך היה – בית הדפוס, הצלמים, המאפרת, הדיג'יי, הרב… כולם בעצם. החלטה שהפכה את ההכנות הלחוצות לחוויה נעימה, ובכלל היתה תחושה שבכל דבר יש לנו סיעתא דשמיא.

חשוב לזכור  שכל הבלגן של החתונה הוא בסך הכל כדי להתחיל חיים משותפים יחד עם בן אדם שאנחנו אוהבים, הוויכוחים והמתח פורצים רק ברגעים ששוכחים את העיקר.החתונה של הדס ויאיר

החתונה:

יום החתונה היה גשום, ולרגע חשבנו שלא יהיה לנו  את תמונות הנוף שרצינו, אך ברגע שהצלמים הגיעו יצאה השמש ונשארה איתנו עד הצילום של התמונה האחרונה.

מאוחר יותר הגשם התחדש, והאורחים נכנסו רטובים לאולם. אבל האוכל חימם אותם 🙂

את יאיר הכרתי חודש בדיוק אחרי שחזרתי מטיול באומן, והחלטנו שהמזכרות בחתונה יהיו בהשראתו של הרב, ולכן הדפסנו על מגנטים משפטים מחזקים של רבי נחמן.

את שיר הכניסה לחופה שרתי בעצמי, להפתעתם הרבה של כולם (כולל החתן!).

החתונה של הדס ויאירהחתונה של הדס ויאיר

נותני השירות:

אולם: הינומה
דיג'יי: אביחי מזלתרים
צלם: וניל צילום בטעם
איפור: מורן לוין
שמלה: מיטל מזלתרים
מזכרות: דפוס שלומי
הזמנה: אלישבע קסל
חליפת חתן: זארה
זר פרחים: טבע פרחים

השאר תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *